GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Sayın müşterimiz;

Duvar Kağıtları Al ‘a ait internet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinize ait bilgiler kesinlikle başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizde kayıtlı olan bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçünçü şahıslar bu bilgilere erişip değişiklik yapamazlar. Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileri sistemimizde saklanmaz ve tamamen banka ile sizin aranızda gerçekleşmektedir.

Sitemize kayıt esnasında sizden istenen bilgilerden zorunlu olanlar sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sistemimizde tutulur. Diğer alanları doldurmak sizin tercihinize bırakılmıştır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ ÖNERİLERİ

İnternetten yapacağınız alışverişlerde lütfen aşağıdaki önerilere dikkat ediniz. İnternet güvensiz değildir, güvenli kullanmayı bilmek gerekir.

1- İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde mümkün olduğunca sanal kart kullanmaya özen gösteriniz.
2- Sanal kartınıza ödeme yapacağınız tutarın 3-5 TL fazla bakiye atayarak ödemeleriniz yapınız.
3- Yurt dışından alışveriş yapmanız gerekiyorsa Güvenli Ödeme Sistemi olan Paypal’ı kullanınız. Asıl kartınızı kullanmamaya özen gösteriniz.
4- İnternet bankacılığı şifrelerinizi korumak için bilgisayarınıza bankanız tarafından önerilen güvenlik çemberlerini yükleyiniz.
5- Bilgisayarınızda Trojen veya Keylogger olabileceğini düşünüyorsanız o bilgisayardan alışveriş yapmayınız.
6- Kredi kartı extrelerinizi düzenli olarak kontrol edip sizin dışınızda kullanılıp kullanılmadığını kontrol ediniz.
7- Eğer şüpheli bir durumla karşılaştıysanız bankanızla irtibat kurarak durumu anlatınız. Bankanız gerekli tedbirleir alıp haberiniz olmadan çekilen miktarı karşı taraftan geri alabilmektedir.

Unutmayınız güvenli alışveriş sizin elinizdedir.

KARGO/TAŞIMA BİLGİLERİ

Alışveriş sepetinde belirtilen gönderim süresi içinde anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilen siparişler, Türkiye genelinde, en geç 7 iş günü içinde (bazı illerde süre değişebilir) adresinize ulaştırılır. Bazı bölgelerde şubelerin bulunmaması sebebiyle ürünler teslim alınmak üzere şubelerde bekletilir.

Tanımlar:
Gönderim süresi: Sipariş alındıktan sonra kargoya verilmesine kadar geçen süre

Taşıma süresi: Sipariş kargoya verildikten sonra adrese teslim edilmesine kadar geçen süre

Sipariş ulaştırma süresi: Siparişin alınmasından adrese teslim edilmesine kadar geçen süre

Sipariş ulaştırma süresi = Gönderim süresi + Taşıma süresi

İş günü: Hafta içi, Pazartesi-Cuma, saat 17:00 ye kadar

Gönderim süresi:
Gönderim süresi, daha sipariş verilmeden önce alışveriş sepetinde görülebilir. Sadece stok ürünlerinin bulunduğu stok siparişlerinde gönderim süresi iş günü olarak (örn. 4 iş günü içinde)
Bir sipariş ancak ödemesi yapıldıktan sonra onaylanır ve alınmış sayılır. Gönderim süresi, ödemenin hesabımıza geçtiği iş gününden itibaren siparişin kargoya verilmesine kadar geçen süredir.

Stok siparişleri:
Ürünler ürünler listesi sayfasındaki kısa ürün açıklamasında her bir stok ürününün kendi gönderim süresi iş günü olarak belirtilir..
Belirtilen gönderim süreleri, kredi kartlı ve bonus ödemeli siparişler için siparişini yapıldığı, havale/EFT ödemeli siparişler için ise ödemenin Sefa AYDIN banka hesabına yattığı iş gününden itibaren geçerlidir.

Siparişin gönderimi gecikirse ne olur?
Herhangi bir nedenle bir sipariş, önceden belirtilen süre içinde gönderilemiyorsa durum müşterinin Duvar Kağıtları Al üyelik email adresine email ile bildirilir. Müşteri belirtilen ek gün kadar beklemeyi, veya siparişi iptal etmeyi tercih edebilir. Siparişini iptal eden müşteriye ödemiş olduğu sipariş tutarı iş günü geçirilmeden aynen iade edilir (kredi kartlı ödemeyse kredi kartına, havale/EFT ödemesiyse banka hesabına, bonus ödemesiyse bonus hesabına).

Siparişi yapan adreste bulunamazsa ne olur?
Kargo firması, teslimatı yapmak üzere geldiği gün adreste paketi teslim almaya yetkili kimseyi bulamazsa, kapıya paketin bölge sorumlusu şubeden alınması için bir not bırakır. 5 gün içinde şubeden alınmayan paketler Levha Al’a geri gönderilir. Kargo firmasının, çalışma sistemi gereği, ek ödeme yapılsa dahi, paketi ikinci kez adrese getirme servisi yoktur.

Paketim kargoda hasar görürse ne olur?
Kargo firmasının gorevi, paketinizi ezilmeden ve eksiksiz bir sekilde adresinize ulastirmaktir. Paketiniz taşıma sırasında herhangi bir zarar görmüşse, zararı karşılama sorumluluğu kargo firmasına aittir, fakat bu sorumluluğun belgelenmesi için mutlaka teslimat anında (sonradan olmaz) tutanak tutulmuş olması gerekir. Bu nedenle, pakette bir ezilme veya yırtılma göze çarpıyorsa, paketin içeriği hakkında kargo yetkilisine tutanak tutturmadan (zarar gören ürün varsa yazıyla tespit edilmeli) paketi kesinlikle teslim almayınız.

Kargo sorunları için nereye başvurabilirim?
Kargo ile ilgili sorunlarınızı (gecikme, hasar, eksik vs.) hiç zaman yitirmeden, mutlaka Sipariş No belirterek info@duvarkagitlarial.com adresine bildiriniz.

Kargo firmalarının adrese teslimat yapmadığı istisna bölgeler:
· Belde, Bucak, Köy ve Mevkiler
· Askeri kurumlar (Orduevleri, Komutanlıklar vb.)
· Öğrenci Yurtları
· Öğrenciye gönderilen paketleri almayan bazı üniversiteler
Adrese teslim edilemeyen paketler müşteriye en yakın kargo şubesinde bekletilir ve teslim alınmaları için kargo şubesinden müşteriye telefon edilir.

Kargo ve Taşıma Bilgileri
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından Duvar Kağıtları Al garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler telefon ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.

Duvar Kağıtları Al ürün portföyünde bulunan tüm ürünler için stok tutmamaktadır. Stok tutulmayan ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı siparişler 4-7 işgünü içerisinde seçilen kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve siparişiniz iptal edilecektir.

Kesinleşen siparişler kargo şirketleri aracılığı ile teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir.

Duvar Kağıtları Al ürün portföyünde bulunan binlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda sanalreyon.com.tr kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.